UA
Дім для дітей 1
Проект

Дім для дітей 1

зробити внесок

Особисті данні

ім’я

Прізвище

Ваш Email

Розпочато: 12.09.2022
Активний
Проект здійснює
Дім для дітей 1
Зібрано
3 000 444
 • Про проект
 • Корпоративні Донори
 • Звіти та документи

Разом з телеведучою Катериною Осадчою благодійний фонд “Твоя опора” заснував проект “Дім для дітей”. Він покликаний придбати житло для дитячих будинків сімейного типу, які втратили його через війну.

Кожна дитина заслуговує на те, аби зростати в безпечному регіоні, мати свій затишний куточок і тепло дому. І саме це ми прагнемо подарувати родинам, які взяли на виховання сиріт і стали для них батьками.
Проект реалізується у співпраці з радницею-уповноваженою Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дарією Герасимчук.

Знайомтеся з історією дитячих будинків сімейного типу, що потребують допомоги, та долучайтеся до проекту! Усі зібрані кошти будуть спрямовані на купівлю будинків для родин, які лишилися на вулиці через російську агресію.

Фото

ДІМ ДЛЯ ДІТЕЙ. Сім'я Целухіних

Збір на будинок для родини Целухіних вдалося завершити всього за місяць завдяки вашій небайдужості. Тепер сім'я, яка прихистила 10 діток-сиріт і стала дитячим будинком сімейного типу, житиме в теплі та затишку!

Ми вже на етапі вибору будинку для родини. Зараз сім'я живе у маленькій квартирі без опалення, тож дуже важливо, що до морозів вони отримають затишне житло. І кожна дитина матиме свій простір, де зможе навчатися та відпочивати. Зовсім скоро вся велика родина переїде з маленької квартирки у власний будинок.

Дитячий будинок сімейного типу Целухіних особливо на це заслуговує. Діти, яких вони прихистили, втратили свої сім'ї й сподівалися на щасливе життя в новій родині. Повномасштабне вторгнення росії вдруге забрало в них батька, який загинув у Рубіжному, намагаючись врятувати їхній дім. Так родина лишилася без батька, втратила житло й змушена була покинути рідну Луганщину.
Сподіваємося, після всіх втрат, які пережила родина Ірини, вони нарешті зможуть відчути тепло дому!

І ми вкотре переконалися в силі маленьких донатів та втішилися, як українці вміють об'єднуватися. Адже замість необхідної суми 3 212 293 грн ми зібрали навіть більше — 3 403 246 грн. Залишок коштів стане першим кроком для допомоги наступному дитячому будинку сімейного типу. Адже проєкт "Дім для дітей" триває!

Проєкт реалізується у співпраці з радницею-уповноваженою Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дарією Герасимчук.

 

Фото

ДІМ ДЛЯ ДІТЕЙ. Сім'я Целухіних

Підтримали

 • Благодійна допомога
  28.03.2023 11:16
  1₴
 • Аліна Бойко
  27.03.2023 12:14
  10₴

Допомогти проекту

З маленьких внесків збираються грандіозні суми, завдяки яким діти, лікарні, дитбудинки та прихистки для переселенців отримують конче необхідну допомогу.

Зробити внесок

Особисті данні

ім’я

Прізвище

Ваш Email

ЗБОРИ

Схожі проекти