UA
Ліга тепла
Збори

Ліга тепла

зробити внесок

Особисті данні

ім’я

Прізвище

Ваш Email

Розпочато: 01.10.2022
Активний
Збір здійснює
Ліга тепла
Зібрано
4 044 873
  • Про збір
  • Корпоративні Донори
"Ліга тепла" — це челендж для українських компаній, готових поділитись теплом з тими, хто його найбільше потребує. Компанія взяла за мету згуртувати відповідальні українські компанії, щоб гарантувати по всій Україні теплу зиму для лікарень та пологових будинків, маленькі пацієнти яких особливо чутливі до перепадів температури. 
Зважаючи на виклики теплопостачання цієї зими й ризики використання традиційних джерел в умовах війни, для обігріву пологових і лікарень вирішили застосувати альтернативне опалення — теплові помпи. Вони екологічні, надійні та виробляють значно більше енергії, ніж витрачають. Тож новонароджені та молоді мами будуть у теплі.
Як перший учасник челенджу компанія Vodafone Україна перерахувала 20 000  євро на утеплення пологового будинку в місті Охтирка Сумської області. 
“Самотужки долати проблеми складно. Але гуртом ми спроможні зігріти багато маленьких сердець. Адже, як показує досвід останніх місяців,  можливості об’єднаних українців — неймовірні. Сьогодні я оголошую про перші 20 000 євро від українського оператора Vodafone, які підуть на утеплення пологового будинку міста Охтирка Сумської області. Я передаю челендж далі і запрошую український бізнес доєднуватись до ініціативи, щоб подарувати тепло малюкам», — закликає  Ольга Устинова, генеральна директорка  Vodafone Україна.
Доєднатися може будь-яка компанія, умова участі — перерахувати 20 000 євро для утеплення пологових будинків альтернативним опаленням та публічно оголосити про приєднання до “Ліги тепла”. 
Як компанія може долучитися?
1. Обирайте варіант участі в челенджі. Ви можете зробити внесок 20 тисяч євро в благодійний фонд або заплатити підряднику, який встановлює помпи, напряму.
2. Заповнюйте анкету на сайті ligatepla.com.ua
3. CEO компанії робить допис у Facebook зі своїм улюбленим теплим шаликом, публічно приймає челендж та передає його наступній компанії.
Після цього обраний вами пологовий будинок отримає теплову помпу, і дітки й породіллі взимку перебуватимуть

Збір в рамках проекту “Допомога медичним закладам”

Фото

Підтримали

Допомогти проекту

Кожен внесок — важливий для нас! Переказуючи кошти благодійному фонду “Твоя опора”, ви долучаєтеся до нашої діяльності й допомагаєте постраждалим від війни, діткам з вродженими вадами серця, вимушеним переселенцям та підтримуєте лікарні, де рятують українців. Якщо ви хочете підтримати конкретний проект, вкажіть про це в коментарях до переказу. Або перерахуйте гроші фонду, і ми спрямуємо їх на найбільш нагальні проекти. Поставивши галочку в полі “переводити щомісяця”, ви підпишетеся на регулярні платежі та підтримаєте нашу діяльність на регулярній основі.

Зробити внесок

Особисті данні

ім’я

Прізвище

Ваш Email

Схожі збори