UA
Адресна допомога дітям
Проект

Адресна допомога дітям

зробити внесок

Особисті данні

ім’я

Прізвище

Ваш Email

Розпочато: 01.06.2021
Активний
Проект здійснює
Адресна допомога дітям
Зібрано
2 480 036
  • Про проект
  • Корпоративні Донори

Іноді допомога потрібна не багатьом дітям, а якомусь конкретному малюку. А коли від цього залежить його життя, розумієш, що зараз бути байдужим не можна.

Благодійний фонд “Твоя опора” має маленьких, але дуже мужніх підопічних, яким надзвичайно потрібна наша постійна підтримка.

Завдяки адресній допомозі проходити обстеження та подальше лікування зможуть:

  • діти з порушеннями опорно-рухового апарату;
  • діти з ураженнями центральної нервової системи.

У першу чергу фонд надає пріоритет дітям із соціально-вразливих груп: дітям з малозабезпечених та багатодітних родин, дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування.

Не лишайтесь осторонь біди малюків! Завдяки вашій підтримці дітки отримають лікування та шанс на здорове життя!

Фото

Підтримали

Допомогти проекту

Кожен внесок — важливий для нас! Переказуючи кошти благодійному фонду “Твоя опора”, ви долучаєтеся до нашої діяльності й допомагаєте постраждалим від війни, діткам з вродженими вадами серця, вимушеним переселенцям та підтримуєте лікарні, де рятують українців. Якщо ви хочете підтримати конкретний проект, вкажіть про це в коментарях до переказу. Або перерахуйте гроші фонду, і ми спрямуємо їх на найбільш нагальні проекти. Поставивши галочку в полі “переводити щомісяця”, ви підпишетеся на регулярні платежі та підтримаєте нашу діяльність на регулярній основі.

Зробити внесок

Особисті данні

ім’я

Прізвище

Ваш Email

ЗБОРИ

Схожі проекти