EN
Шанс на одужання для Олі Кожухар
Campaign

Шанс на одужання для Олі Кожухар

Started: 01.03.2023
Finished
Збір здійснює
Шанс на одужання для Олі Кожухар
Finished
Collected
0
NEED TO COLLECT
21 607
  • Про збір
Оля з’явилася на світ передчасно. І одразу розпочала боротьбу за своє життя: реанімація, підключення до апарату штучного дихання. Зрештою стан дівчинки списали на передчасні пологи й відпустили її додому.
Проте мама бачила, що щось не так. Нескінченні огляди, обстеження, аналізи, дослідження, але лікарі все списували на те, що дитина народилася зарано. Аж поки в півтора року не виявилося, що стан Олі — це наслідок крововиливу в мозок. Дитину травмували під час пологів.
Розпочалися нескінченні курси масажів, прийом ліків для стимулювання мозку, реабілітація й заняття з кіньми, які потроху давали результат. Якщо раніше весь правий бік Олі був наче паралізований і вона не могла навіть поворухнути пальчиками руки, згодом дівчинка навчилася тримати нею іграшки. Вона навчилася сидіти та стояти, спираючись на щось. І лікарі визнали — у неї є шанси почати ходити.
“Мені часто кажуть, що я її опора. Це неправда. Насправді це Оля моя опора. Я поряд із нею, такою сильною, впертою і хороброю, просто не маю права проявити слабкість. Вона змушує мене рухатися далі, шукати можливості та боротися”, — зізнається Оліна мама.
Оля продовжувала впевнено рухатися до своєї мети. Поки російська армія не розпочала повномасштабне вторгнення в Україну… Оля з мамою жили в Бердянську й потрапили в окупацію. На свій страх і ризик жінка тікала з міста. На щастя, зараз сімʼя в безпеці.
Проте вже майже рік Оля не проходила реабілітацію, що критично нашкодило прогресу в лікуванні. Дівчинка знову не може правильно тримати спину, мʼязи ніг напружуються. 
Якомога швидше Оля має пройти реабілітацію, аби знову відчути як це — жити без щоденного болю. Підтримайте нашу мужню підопічну! Ваш благодійний внесок наблизить Олю до здорового життя.
 

Збір в рамках проекту “Адресна допомога дітям”

Supported

Help the project

З маленьких внесків збираються грандіозні суми, завдяки яким діти, лікарні, дитбудинки та прихистки для переселенців отримують конче необхідну допомогу.

To contribute

Personal data

name

Last name

Your Email